Loading

O Nás

PAMA poděbrady S.R.O
Zjistěte, co děláme, prohlédněte si realizované stavby a naše stroje.
o nás

PAMA NYNÍ

PAMA Poděbrady s.r.o. je stavební firma sídlící v obci Kouty u Poděbrad. Zabývá se dodávkou veškerých stavebních prací, profesí a jejich koordinací k úspěšnému dokončení projektu či jeho dílčí části dle požadavků objednatele.
Jsme schopni reagovat na náročné požadavky investora, nabízíme individuální přístup, vstřícnou komunikaci a profesionalitu. Díky mnohaletým zkušenostem ve výstavbě klademe důraz na kvalitní provedení prací.

Ing. Miroslav Cejnar, jednatel společnosti PAMA Poděbrady s.r.o.


historie firmy

PAMA DŘÍVE

Historie naší firmy sahá až do roku 1992, kdy byla založena Karlem Paroulkem jako sdružení, do kterého postupem času přibyly další dva společníci. V roce 2004 se přeměnila na společnost PAMA Poděbrady s.r.o. V devadesátých letech minulého století i po roce 2000 se společnost stabilizovala na místním stavebním trhu, ve kterém působí dodnes. V zimě roku 2014 přichází do firmy Ing. Miroslav Cejnar, který nastavil úplně nový směr působení firmy se zaměřením na veřejné zakázky, bytové domy, průmyslové stavby, zemní práce, zateplovací systémy a železobetonové monolitické konstrukce.

"S oblibou vyprávím, že jsem začínal s jedním zedníkem a jednou vrtačkou. Na začátku byly drobné stavební úpravy, následovaly výstavby a rekonstrukce rodinných domů, postupně jsme se zaměřili na výběrová řízení veřejných zakázek a jejich realizaci, průmyslové objekty, bytové domy, čističky odpadních vod, veškeré inženýrské sítě, stejně tak i na fasády a zateplovací systémy. Firmu postupně vybavujeme stavebními stroji, nákladními automobily a dostatkem lešení, abychom mohli být maximálně samostatní. Naučili jsme se provádět veškeré železobetonové monolitické konstrukce. Obrat firmy byl v roce 2020 150 milionů korun a celkový počet zaměstnanců přesáhl ke konci roku 2021 stovku."